Yaşam

Star TV’nin yeni dizisi Ömer hangi camide ve nerede çekiliyor? Ömer dizisinin seti hangi semtte?

Star TV ekranlarının yeni projesi Ömer kısa sürede ilgi odağı oldu. İzleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizi, dönemi tartışmalarla başlatan yapımların ortasında yer aldı. Başrollerini Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır’ın paylaştığı Ömer ile ilgili araştırmalar da hız kazandı. Yapım filminin çekildiği cami ve mahalle merak konusu oldu. Peki Ömer dizisi hangi camide çekiliyor? Ömer nerede, hangi mahallede çekiliyor?

Detayları görelim…

Merakla beklenen OGM Pictures imzalı Ömer dizisi 9 Ocak 2023’te yayın hayatına başladı. Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu yapım Pazartesi günlerinin sevilen yapımlarından biri oldu.

İlk bölümüyle seyircilerin beğenisini kazanan Ömer hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla seyircilerden tam not aldı.

Hikayesiyle merak uyandıran Ömer dizisi, Netflix’te 3 sezon 33 bölüm süren ve oldukça ilgi gören İsrail dizisi Shtizel’den uyarlanmıştır.

Başrollerini Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır’ın paylaştığı yeni dizinin oyuncu kadrosunda Barış Falay, Merve Dizdar, Gülçin Kültür Şahin, Gamze Karaduman ve Melike Güner gibi isimler yer alıyor.

Bildiğiniz gibi Ömer dizisinin birçok sahnesi camide çekiliyor. Dizi izleyicileri yeni dizi Ömer’in nerede çekileceğini merak etti.

Star TV’nin yeni dizisi Ömer hangi camide ve nerede çekiliyor? Ömer dizisinin seti hangi semtte?

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Ömer dizisinin seti Üsküdar’da bulunuyor.

Yeni dizinin birçok sahnesinin çekildiği cami ise Üsküdar’daki Ulu Selimiye Camii. Ömer’in bazı sahneleri Üsküdar’daki Valide Atik Camii’nde çekiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu