Haber

Yılmaz Özdil’den CHP’ye suskun sözler: Atatürk gelseydi…

6+1 koalisyonunun cumhurbaşkanı adayı seçilmesinin ardından muhalefet cephesinde sular ısınmaya devam ediyor. CHP’ye yakınlığıyla tanınan ve Meral Akşener’e yönelik sözleri nedeniyle Sözcü TV’deki görevinden ihraç edilen Yılmaz Özdil, CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik sert açıklamalarda bulundu.

Gazeteci Özdil yaptığı açıklamada, CHP yönetiminin Kemalist milletvekillerinden hiçbirini partisinde barındırmadığını söyledi. “Atatürk gelirse partiden atarlar”söz konusu.

ÖZDİL’DEN CHP’YE: ATATÜRK GELİRSE İHRACAT YAPARLAR

Özdil’in Kılıçdaroğlu ve CHP yönetimini eleştirdiği görüntüde, “Atatürkçüyse partiden atılır. Bu nasıl Atatürk’ün partisi? Mustafa Kemal gelirse partiden atarlar. Böyle bir parti var mı?”ifadeleri kullandı.

Özellikle Atatürkçü ve onun iznine uyan şahısların partide misafirlik yapmadığını söyleyen Özdil. “Varlığıyla şeref duyduğumuz, Cumhuriyetin temel vasıflarına sahip çıkan, Kuvayi Milliye ruhundan olduğuna inandığımız, toplumda muadili olan CHP milletvekillerinin hepsini yok ettiler, ihraç edecekler. böyle bir parti?”konuştu

CHP’Lİ İSİMDEN GÜÇLÜ CEVAP: GAZETE VE TELEVİZYONLARDAN SIKIŞTIK

CHP 25. ve 26. Dönem Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, Yılmaz Özdil’in eleştirilerine de değindi. “Düşünceleri nedeniyle gazete ve televizyonlardan uzaklaştırılan Yılmaz Özdil’in tasfiyemiz hakkında söyledikleri”içinde paylaşıldı

KAYNAK: HABER7

cay-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu