Haber

İmamoğlu: Görüşmede gizli bir şey yok

İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medyaya sızan online görüşmeye ilişkin soruyu yanıtlayarak, “Partimin sorunları partililerle görüşülüyor. Seçimden bu yana bunun gibi 200’e yakın görüşmemiz oldu diyebilirim. gizli tarafı yoktur.”

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Emirgan Korusu’nda düzenlenen 125 İETT Otobüs Tedarik Sözleşme Töreni’ne katıldı. Törenin ardından CHP’li yetkililerle internet üzerinden yaptığı görüşmenin sızdırılmasına ilişkin soruları yanıtlayan İmamoğlu, görüşmenin gizli bir tarafı olmadığını, görüntüleri sızdıran kişinin araştırılacağını söyledi.

İmamoğlu, “Partimin konuları parti üyeleriyle görüşülür. Parti yöneticileriyle, parti meclis üyeleriyle, partinin eski ve yeni milletvekilleriyle görüşülür. İlçe başkanları ve il başkanları ile görüşülür.” liderler bundan daha doğal bir şey yok seçimden beri bunun gibi 200’e yakın görüşme yaptık diyebilirim bunlar devam edecek devam ediyor üstü kapalı bir taraf yok yarın görüşmemiz var bugün bile böyle toplantılarımız oluyor örtülü tarafı yok tartışılan konular partinin iddialarıdır ben sizin huzurunuzda bunlar hakkında tek kelime konuşmam o masalarda konuşmaya devam edeceğim inceleyeceğiz bakacağız bakacağız ona da ne oldu nasıl oldu kim sever parti içinde mi parti dışında da bakarız ama partimizle ilgili konulara parti yetkililerimizle hiç çekinmeden bakarız açık ve net olarak kalbimizdedir, ailevi bir sorundur. “Bunu konuşuyoruz, konuşmaya devam edeceğiz. Oradan sağlıklı kararlar almak için her süreci takip edeceğiz” dedi.

– Karakozmuratliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu