Haber

Erzincan’da Gelin Arabasının Altında Kalarak Yaralanan Çocuk

Erzincan’da düğün konvoylarında çocukların gelin arabalarının önüne geçerek ölümüne mücadelesi güvenlik kamerasına yansıdı. Gelin arabasının kaportasına çıkarak bahşiş almaya çalışan çocuk, otomobilin altında ezilerek yaralandı.

Özellikle Erzincan’da düğünlerin arttığı yaz aylarında konvoyları engelleyerek bahşiş almaya çalışan çocuklar tehlikeye davetiye çıkarıyor. Düğün sahipleri bu durumdan ne kadar muzdarip olduklarını anlatırken Erzincan’da gelin arabasının altında kalan bir çocuk yaralandı. Olay, Erzincan – Erzurum merkez karayolu üzerindeki Terzibaba kavşağında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 7 çocuk, düğün konvoyunun önünü kesmek için koşarak gelinin arabasına saldırdı. Gelin arabasının kaportasına çıkarak ısrarla bahşiş almaya çalışan 11 yaşındaki erkek çocuk, düşerek aracın altında ezildi. Kaza sonrası diğer çocuklar kaçarken, yaralı çocuk ambulansla Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Çocuğun bacaklarının kırıldığı öğrenildi.

Olay anı ise yakınlardaki bir iş yerinin güvenlik kamerasına an be an yansıdı.

Öte yandan vatandaşlar, düğün konvoyunun önünü kesen çocukların trafiği tehlikeye attığını kaydederek, ailelerin bu konuda daha duyarlı olması gerektiğini belirtti. – ERZİNCAN

samsat-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu