Haber

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Kemer’deki Yangına Destek Vermeye Hazır

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Temmuz ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Gençlik Meclisi Lideri Ozan Şükrü Kayapınar, Kemer’de çıkan yangından duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Gençlik Meclisi üyeleri olarak aktif destek vermeye hazırız” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Temmuz ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Önder Kayapınar, Kemer ilçesinde meydana gelen yangın nedeniyle derin üzüntü duyduklarını belirterek, dernek üyeleriyle birlikte bölgedeki yangın söndürme çalışmalarına aktif takviye sağlamaya hazır olduklarını ifade etti. Gençlik Meclisi. Toplantıda çalışma setleri de oluşturuldu. Bu kümelerin farklı konularda etkinlikler düzenleyerek kentli gençliğin sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlaması planlanmaktadır.

Devre dışı çalışan küme kuruldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Ozan Şükrü Kayapınar, toplantıda oluşturulan Engelliler Çalışma Grubu’nu çok önemsediklerini ve özel projeler üreteceklerini söyledi. Kayapınar, “Belediyemiz şu anda manialess Antalya çerçevesinde birçok çalışma yürütüyor. Gençlik Meclisi olarak bunlara ek olarak neler sunabileceğimizi görmek için engelli çalışma kümesi oluşturduk. Daha önce bağımlılık çalışma kümelerimizi oluşturmuştuk. , kadına yönelik taciz ve şiddet. Bu alanlardaki çalışmalarımızı kurum ve kuruluşlarla iş birliği içinde sürdürüyoruz. Engelli vatandaşlarımız ve arkadaşlarımıza özel projelerimizi hayata geçirmeyi planlıyoruz” dedi. – ANTALYA

aracajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu