Teknoloji

Syberia Dizisinden Uyarlanan Animasyon Dizi Açıklandı!

 
Microids ve yapım şirketi WHAT THE PROD, Benoit Sokal’ın Syberia serisinden uyarlanan bir animasyon serisini duyurdu. Basın açıklamasına göre iki şirketin birlikte ve iş birliği içinde çalışacakları animasyon dizisi Syberia, hayranların beklentilerini karşılayacaktır. Bir örnek Arcane: A League of Legends Story’dir.
 
Syberia serisinden uyarlanan yeni animasyon serisi geliyor
 
 
 
Syberia’nın ikonik evreni, yirmi yıl önce birinci bölüm yayınlandığından beri var. Zengin hikayesi, sembolik karakterleri ve eşsiz atmosferi sayesinde oyuncuların ilgisini çekiyor ve bu dünya artık daha da genişletilmek isteniyor. Kate Walker, Oscar, Youkols ve daha birçok unutulmaz karakter, yapım animasyon serisi ile taçlandırılmaya çalışılıyor.
 
Ekipler, bu animasyon dizisiyle birlikte daha fazla hayrana ulaşmak ve onları mutlu etmek istiyor. Bu bağlamda animasyon serisinin duyurusu ile Microids’in kurucusu Elliot Grassiano şu açıklamayı yaptı: “Syberia’nın yeniden yeni bir formatta karşımıza çıktığını görmek gerçekten heyecan verici. Tüm ruhu iletmek için WHAT THE PROD ile katılmaktan memnuniyet duyuyoruz.” Bu ikonik diziyi Syberia hayranlarına…
 
Animasyon dizisi için rastgele tanıtım fragmanı yok. Yakın gelecekte daha fazla bilgi bekleniyor.

haberyenifakili.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu