Haber

Mustafa Avkıran’dan romantik kutlama

ensonhaber.com

“Kınalı Kar”, “Yaprak Döküm”, “Kuzey Güney” dizilerinden tanıdığımız 60 yaşındaki ünlü oyuncu Mustafa Avkıran, 26 Nisan 1993 yılında Övül Avkıran ile birlikte dünyaevine girmiştir.

30 yıl

Mustafa Avkıran, 30. evlilik yıldönümünde sosyal medyada dikkat çeken bir paylaşım yaptı:

“Seni çok seviyorum canım eşim

“Söylemesi kolay. Tam 30 yıl. Hastalıkta, sağlıkta, kötü günde, düşmede, başarıda hüsranda, yolda, mal yokluğunda, kederde, sevinçte, koşarken düşmede, Açlıkta, hem oyun oynarken hem de bozan oyunlarda, ayıkken ve körü körüne sarhoşken, Endişeler denizinde nefes almaya çalışırken ve huzur ararken, Yorulduk, yorulduk, zorlandık ama ayrılmadık birbirimizden. , yaşadıkça yeniden güç bulacağız.Seni çok seviyorum canım eşim.Yoktan yarattığın, yaşattığın her şey için sana minnettarım.Nice 30’lar Avkıran’a Övgüler”

“Harika kavgalar ettik”

Eşiyle fotoğraflarına yer veren Övül Avkıran, “30. evlilik yıl dönümümüz. Çok aşık olduk. Çok sevdik. Çok iyi arkadaş olduk. Çok iyi iş ortağı olduk. Çok çalıştık, çok ürettik. Çok yorulduk. Çok güzel günler geçirdik. Kavga ettik biraz ayrıldık dayanamadık hep barıştık.Birlikte güzel uçtuk,Birden fazla gerçekleşen hayallere ortak olduk.Riskler aldık,kıvrımlarını birlikte yaşadık.Yollara çıktık. çok gördük yörüklüğü sevdik.Lezzetli yedik içtik.Fütürsüz yemek yiyemeyeceğimiz günlere geldik.Ve Alaz hayatımıza hoş bir sürprizle girdi.Planlı değil büyük sürpriz oldu ,harikaydı sekiz yaşında bile gereksiz hızlıydı.Neyse bu böyle.O zaman devam Mustafa Avkıran”ifadesini yazdı.

susurluk-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu