Yaşam

Hande Yener ve Serdar Ortaç İstanbul Festivali’nde Rüzgar Çiçeği

Türkiye’nin en uzun soluklu ve kapsamlı festivali olarak etkinlik dünyasına damgasını vuran İstanbul Festivali, Şenlik Park Yenikapı’da tüm hızıyla devam ediyor. Festivalin dördüncü gününde Hande Yener ve Serdar Ortaç müzikseverlere unutulmaz anlar yaşattı.

Trendyol Yemek Ana Sponsorluğunda ve Sipay’in Fintek Sponsorluğunda gerçekleşen festival, dördüncü gününde saat 16.00’da kapılarını açtı. 6 Ağustos’a kadar devam edecek olan ve farklı etkinliklerin yer alacağı İstanbul Festivali’nin dördüncü gününde katılımcılar doyasıya eğlendi.

Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi tarafından Şenlik Park Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Festivali’nin ana sahnesinde pop müziğin kraliçesi Hande Yener performansıyla izleyenleri büyüledi. İstanbul Festivali’nin ana sahnesinde Hande Yener, eşlik ettiği dansçılarla festival alanındaki tüm izleyicileri dans ettirdi. Yener eski ve yeni popüler müzikleri seslendirdi.

Bestelediği müziklerle herkesin hayran olduğu ünlü sanatçı Serdar Ortaç, orkestrası ve dansçılarıyla gecenin son performansını verdi. Konser boyunca izleyicilerle de sohbet eden Ortaç’ın unutulmaz müziği müzikseverlere coşkulu bir şekilde eşlik etti.

sırasıyla 25 Temmuz Salı günü İstanbul Festivali’nde. DedublumanVe Zeynep Bastık, 26 Temmuz Çarşamba günü, daha önce BuradaDaha sonra etkinliksahne alacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu