Haber

Al Sancak 14. bölüm fragmanı: Ali yaşayacak mı? Vuruldu ve sonra bir uçurumdan düştü.

Al Sancak 14. bölüm fragmanında Ali artık kendisi için hayati tehlike oluşturabilecek bir durumun ortasında ve hain hırslı kişilerin radarına yakalanmış durumda. Al Sancak yeni bölüm fragmanında tansiyonu ikiye katlayacak bir olay yaşanır ve bilerek konulan Ali’yi zorlu bir sınav beklemektedir.

“Artık ikinizin de yüzünü görmek istemiyorum. Beni, arkadaşlarımı ve ailemi rahat bırakacaksınız’ Ali Nadia’ya karşı tavır alan Ali Yüzbaşı’nın aniden vurulması şok etkisi yarattı. Seyirciler, önce vurulan ve hemen ardından uçurumdan düşen Ali’nin hayatta kalıp kalamayacağını merak ederken, ‘Ali öldü mü, yaşıyor mu? sorusunu sormak için yola çıktı. Başına gelen talihsiz olayın ardından ölümün eşiğine gelen ve Nadia’yı endişelendiren Ali’nin akıbeti, yayınlanacak yeni bölümde netlik kazanacak.

Günay Günaydın’ın yönettiği, Mehmet Arı, Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ve Selman Kılıçaslan’ın yazdığı, yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği Al Sancak’ın 14. bölümü 11 Mayıs Perşembe günü saat 20:00’de TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu