Haber

AK Parti İstanbul milletvekili adayları sahada

AK Parti İstanbul milletvekili adayları saha çalışmalarına devam ediyor. İl genelinde esnafları dolaşan adaylar hoş bir nezaketle karşılanırken, sokakta vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.

AK Parti İstanbul milletvekili adayları 14 Mayıs seçimleri öncesi çalışmalarını sürdürüyor. AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Memnun Bozoğlu, Silivri bölgesindeki esnafı ziyaret etti. Bu bölgede çalışmalarını sürdüren Bozoğlu, sokakta vatandaşlarla samimi bir şekilde bir araya gelerek destek istedi. Seçim çalışmaları çerçevesinde AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Azmi Ekinci, Tuzla’da sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Sivil toplum kuruluşu temsilcilerini tek tek selamlayan Ekinci, üyelerle sohbet etti. Tuzla’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının liderleri, Milletvekili Aday Ekinci’ye desteklerini ileterek ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

Sahaya inen isimlerin ortasında AK Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı Ümmü Gülşen Öztürk vardı. Öztürk, Sancaktepe Belediyesi’ne bağlı olan ve kadınların bilgisayar, yemek, dikiş, nakış, fotoğrafçılık ve muhasebe gibi konularda ücretsiz eğitim aldığı Nene Hatun Sanat ve Meslek Merkezi ile Memnunlar Lojmanı’nı ziyaret etti.

Seçimin sonucunun çok iyi çıkacağını bugünden tahmin edebiliyoruz” dedi.

Selimpaşa’da görevine devam eden Memnun Bozoğlu, esnafları ziyaret ettikten sonra yaptığı açıklamada, “Bu mahallede tanındığımız için çok güzel bir ortam var. Yine esnaf ziyaretleri, ev ziyaretleri ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Silivri, Çatalca, Büyükçekmece gibi bu bölgede, daha önce yaptığımız siyasi çalışmalarda gördüğümüz ve kazandığımız tecrübeler doğrultusunda, bu seçimin sonucunun çok iyi olacağını bugünden tahmin edebiliyoruz.” – İSTANBUL

armutlu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu